Dvasingumas

ascension, celestial, planet

Spiritizmas ir dvasingumas

„Spiritizmas yra mokslas, kuris nagrinėja Dvasių prigimtį, kilmę ir paskirtį, taip pat jų ryšius su kūniškuoju pasauliu.“ Todėl, Spiritizmo išpažinimas vadovaujasi krikščionišku dvasiniu principu, kad Dievas turi būti garbinamas širdyje ir gyvenime. Allan Kardec (Kas yra Spiritizmas? – Įžanga)

Tiksliau sakant, spiritualizmas yra priešingas materializmui, ir dvasininkai yra visi, kurie tiki, kad jų viduje yra kažkas daugiau nei materija; tačiau tai nebūtinai reiškia, kad jie todėl turi tikėti dvasių egzistavimu ar bendravimu su nematomu pasauliu. (A. K. Dvasių knyga – Įžanga)

Angelai sargai: dieviškos būtybės, mums padedančios ir vadovaujančios

Dievas yra viena visa persmelkianti, aukščiausioji meilė ir išmintis – tai visų visatų šaltinis

Tikima, kad Dvasių mokymas ir išmintis turi būti aukščiausi, vien dėl to, kad jos yra Dvasios. Tai klaida, kuri praktiškai netruko būti įrodyta. Bendraujant su Dvasiomis kai kurios pasirodė itin gilios, iškalbingos, išmintingos, aukščiausios moralės ir skleidžiančios tik gėrį bei geranoriškumą; tačiau yra ir kitokių: itin vulgarių, lengvabūdžių, lėkštų, net nepadorių; Dvasia atskleidžia iškrypėliškiausius instinktus. Todėl akivaizdu, kad jos negali būti iš to paties šaltinio, ir, jei yra gerų Dvasių, yra ir blogų. Dvasios yra ne kas kita, kaip žmonių sielos; palikdamos kūną savaime tobulomis jos netampa: išlaiko gyvenant kūne turėtų trūkumų lygį, todėl ir matome įvairaus laipsnio gėrį ir blogį, žinias ir žinių trūkumą.  Allan Kardec („Spiritizmas savo paprasčiausia forma, Dvasių mokymo ir jų pasirodymų metmenys“)

Gyvenimo klausimai - kas yra dvasingumas?

Kas yra dvasia?

Ar mes turime sielą?

Kas yra Dievas? 

Dar apie:

  • tikėjimą ir šviesą
  • pomirtinį gyvenimą
  • dvasinį tobulėjimą ir nušvitimą
  • kelionę į pomirtinį pasaulį
  • dvasines keliones

Dvasingumas ir sveikata

Davsingumo ir sveikatos moksliniai tyrimai. Ką mokslininkai sako apie naujus tyrimus?

Mindfullness, homeopatija, akupunktūra, tai chi ir chi gong, menoterapija, musikoterapija, ir meditacija. Ar holistinė terapijos yra žmonės ateities gydymo metodai?

Apymirtinė patirtis (Near Death Experience) – daugiau informacijos apie AP tyrimų fondą su +4800 atvejų aprašų rasite čia 

Hipofizė / Kankorėžinė liauka (Pineal gland) ir jos ryšys su mediumo komunikacija

Reinkarnacija

Gyvenimo klausimai:

  • Ar sąmonė gali egzistuoti atskirai nuo kūno?
  • Ar yra gyvenimas po mirties?

Mes visi esame susiję vienas su kitu, nes visų mūsų prigimtis bendra − ta pati energija, pasireiškianti kaip diferencijuota materija

Skirtingi dvasios lygmenys

Perispiritas –  dvasios pusiau materialus apvalkalas, eterinis kūnas kur prasidėda ligos

Savižudybė – kūnas miršta, o dvasia gyvena toliau. Kur yra savižudžių vieta mirusųjų pasaulyje? 

men, emptiness, soul