Spiritizmas ir mokslas

Nauja žmonijos era

„Spiritizmas yra

stebėjimo mokslas ir, tuo pačiu, filosofinė doktrina. Kaip praktinis mokslas, jį susideda iš santykių, kuriuos galima sukurti su dvasiomis. Kaip filosofija, tai reiškia visas moralines pasekmes, kurios atsiranda dėl tokių santykių.” Allan Kardec

Philosophy

Tikslinga prasmė Dvasių knygoje yra Spiritizmo doktrina; bendrąja prasme dvasių knyga yra susijusi su spiritualizmu ir atspindi vieną jo aspektą. (A. K. Dvasių knyga – Įžanga)

…, kad organinės būtybės turi vidinę jėgą, kuri sukelia gyvybės reiškinį tol, kol ši jėga egzistuoja; kad fizinis gyvenimas yra bendras visoms organinėms būtybėms ir nepriklauso nuo intelekto ir minties; intelektas ir mintis yra tam tikroms organinėms rūšims būdingi gebėjimai; ir galiausiai, tarp organinų rūšių, turinčių intelektą ir mąstymą, yra viena, kuriai būdingas ypatingas moralinis pojūtis, suteikiantis jai neginčijamą viršenybę prieš kitas: žmonių rūšis. (A. K. Dvasių knyga – Įžanga, skyrius II)

Mes esame gyvenę praeityje ir mūsų patirtis praeituose gyvenimuose gali lemti mūsų dabartinio gyvenimo realijas

What is well-being? Robert Cloninger MD, PhD

Ateities Medicina

Maldos galia – neįtikėtina maldos/meditacijos/mantrų galia

Mediumizmas, apsėdimas ir manija – psichikos ligos? Kaip dabartinė psichiatrija gali padėti sergantiems pacientams dėl neaiškių arba nežinomų ligos priežasčių?

Apymirtinė patirtis (Near Death Experience) – daugiau informacijos apie AP tyrimų fondą su +4800 atvejų aprašų rasite čia 

Hipofizė / Kankorėžinė liauka (Pineal gland) ir jos ryšys su mediumo komunikacija

Reinkarnacija

Gyvenimo klausimai:

  • Ar sąmonė gali egzistuoti atskirai nuo kūno?
  • Ar yra gyvenimas po mirties?

Mes visi esame susiję vienas su kitu, nes visų mūsų prigimtis bendra − ta pati energija, pasireiškianti kaip diferencijuota materija

Skirtingi dvasios lygmenys

Perispiritas –  dvasios pusiau materialus apvalkalas, eterinis kūnas kur prasidėda ligos

Savižudybė – kūnas miršta, o dvasia gyvena toliau. Kur yra savižudžių vieta mirusųjų pasaulyje? 

Spirituality Interest Group, Royal College of Psychiatrists / Dr. John L. Cox

Reactions of scientific community psychic and spiritual phenomena at the XIX Century. The foundation and works of SPR - Society for Psychical Research, in London. Some contributions of Psychical Research to science: hypnosis, dissociation, subconscious

hand, candle, diwali

Tiksliau sakant, spiritualizmas yra priešingas materializmui, ir dvasininkai yra visi, kurie tiki, kad jų viduje yra kažkas daugiau nei materija; tačiau tai nebūtinai reiškia, kad jie todėl turi tikėti dvasių egzistavimu ar bendravimu su nematomu pasauliu. (A. K. Dvasių knyga – Įžanga)

Angelai sargai: dieviškos būtybės, mums padedančios ir vadovaujančios

Dievas yra viena visa persmelkianti, aukščiausioji meilė ir išmintis – tai visų visatų šaltinis

Link į ,,Spiritizmas Lietuvoje” kanalą YouTube (watch live and past videos)

Spirituality and analytical psychology -Lionel Corbett M.D.

Medicinos ir Dvasingumo kongresai ir videos

Integrating Neuroscience: A Vision of 21st Century Psychiatry

5 Myths in Science and Spirituality - Introduction - Prof. Alexander Moreira-Almeida MD, PhD

Manifesto for a Post-Materialist Science is a campaign for open science organised by: 

Mario Beauregard, PhD, Gary E. Schwartz, PhD, Lisa Miller, PhD,
Larry Dossey, MD, Alexander Moreira-Almeida, MD, PhD,
Marilyn Schlitz, PhD, Rupert Sheldrake, PhD, and Charles Tart, PhD

This manifesto was born out of the Summit on Post-materialist Science held at Canyon Ranch in Tucson, Arizona, February 2014. The eight participants in the summit are the founders of the Campaign for Open Science.

„We believe that the sciences are being constricted by dogmatism, and in particular by a subservience to the philosophy of materialism, the doctrine that matter is the only reality and that the mind is nothing but the physical activity of the brain. We believe that the sciences would be more scientific if they were free to investigate the natural world in a truly open way – without the constraints of materialism and the prejudice of dogma – while adhering to the scientific methods of data collecting, hypothesis testing and critical discussion.”

Follow and subscribe here.

The Manifesto in pdf. can be downloaded here.